23.04.2021 | 10:13

21 квітня фахівці Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відвідали Зарічанську сільську раду де провели робочу зустріч з головою села Мариною Васько та старостою села Вільхівка Іваном Кляпом.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, з метою зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості. Фахівці філії інформували про можливості нового освітнього порталу служби зайнятості та впровадження в роботу «Інституту консультанта роботодавця».

Одним із актуальних питань, яке обговорювалось на зустрічі стало питання створення нових робочих місць, легалізація трудових відносин та фінансування оплачуваних громадських робіт. Відзначено, що саме легалізація робочих місць є підґрунтям для поліпшення добробуту населення та наповнення місцевого бюджету.

Окрім проведення робочої зустрічі, під час візиту фахівці філії інформували 5 роботодавців та 5 громадян про актуальні вакансії на ринку праці, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості.