09.10.2019 | 08:59

Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до заповітної роботи є вміння правильно презентувати себе як фахівця. Основним методом оцінки та відбору потенційних претендентів на роботу є співбесіда. Будь-яка співбесіда - це новий досвід, який може виявитися корисним, навіть якщо ви не налаштовані змінювати роботу прямо зараз.

8 жовтня в Перечинській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем», у ході якого 9 безробітних було ознайомлено з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації.

«Співбесіда з роботодавцем – це важливий етап в пошуку нової роботи, Часто успіх залежить від вміння показати себе з кращої сторони, справити позитивне враження на роботодавця, вміння переконати його, що Ви саме та людина, яку він шукає», - наголосила провідний фахівець з профорієнтації Перечинської філії Закарпатського ОЦЗ Руслана Попович. Спеціаліст розповіла безробітним про проблеми та причини відмови роботодавця у працевлаштуванні, які виникають під час проходження співбесіди та побажала всім позитивних результатів.