16.09.2020 | 11:24

З 14 вересня 2020 року Міжгірський район Закарпатської області віднесено до жовтої зони, а тому з цього понеділка стало можливим проведення групових заходів для безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи.

15 вересня вперше після тривалого карантину Міжгірською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для безробітних на тему «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Мета заходу - інформування про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також сприяння служби зайнятості в організації та проведенні підприємницької діяльності.

Учасникам семінару було роз’яснено як віднайти бізнес-ідею та спланувати підприємницьку діяльність, ознайомлено з правовими засадами ведення бізнесу та сучасними інструментами менеджменту та ІТ-маркетингу.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ Іван Баран зазначив, що визначити схильність підприємницької діяльності можливо безпосередньо у районній філії за допомогою методики дослідження підприємницького потенціалу і за результатами проходження тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості» (profi.dcz.gov.ua) та порадив скористатись сайтами: Єдиним державним порталом адміністративних послуг (my.gov.ua) (розділ Бізнесу), Платформою ефективного регулювання (regulation.gov.ua) (розділ Start Business Challenge), а також платформою масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» та Міжнародною освітньою платформою «Coursera» (https://www.coursera.org/).