14.01.2020 | 16:45

Нещодавно в консалтинговому центрі Берегівської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ проведено семінар з роботодавцями на тему «Рекрутинг - як новий інструмент співпраці служби зайнятості з роботодавцями та шукачами роботи».

Перед фахівцями служби зайнятості завжди актуальним є питання задоволення сподівань та потреб тих, хто звертається за допомогою. Для цього необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи, одним з яких на сьогоднішній день є рекрутинг.

Захід відкрила заступник директора Алла Караваєва, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці, пріоритети в діяльності служби зайнятості, розповіла про соціальні послуги та нові онлайн-форми роботи.

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Надія Шебелла презентувала таку новацію служби зайнятості, як рекрутинг, розповіла про основну мету запровадження та використання рекрутингу, переваги для роботодавців та шукачів роботи.

У семінарі прийняли участь 8 представників роботодавців різних форм власності. Учасники заходу мали змогу обмінятися думками та отримати відповіді на запитання.