15.03.2019 | 15:04

14 березня 2019 року Хустську міськрайонну філію Закарпатського обласного центру зайнятості з робочим візитом відвідав голова Копашнівської сільської ради Юрій Гангур.

У ході спілкування з директором філії Володимиром Гуцом та його заступником Ольгою Майор він розповів про проблеми та перспективи діяльності сільради. Адже Копашново – одне з найвіддаленіших сіл району із відсутністю представників великого і середнього бізнесу на його території. Тому Юрій Михайлович поділився планами щодо перспективи подолання безробіття мешканцями села, сприяння легалізації зайнятості, можливості створення нових робочих місць, особливу увагу приділивши питанню організації громадських робіт.

Натомість директор філії наголосив: «Для підприємців, які живуть і працюють у Копашнові та присілках цікавою і корисною може стати послуга „Електронний кабінет роботодавця”, за допомогою якої вони можуть заявити вакансії, переглянути резюме шукачів роботи, отримати різні консультації фахівців онлайн у зручний час, а не приїжджати спеціально для цього до районного центру».

Також у ході зустрічі сільського голову було ознайомлено і про інші інноваційні сервіси, запроваджені службою зайнятості, які можуть стати корисними і особам, які шукають роботу, і тим, хто шукає працівників, соціальним партнерам.