08.11.2018 | 11:09

Презентацію Свалявського професійного будівельного ліцею, навчального закладу, де готують фахівців за робітничими спеціальностями провела 7 листопада 2018 року для учнів 9-х класів Неліпинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провідний фахівець з профорієнтації Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Едіта Манько.

«Сьогодні на ринку праці надзвичайно затребуваними є фахівці саме робітничих професій. Наша мета – ознайомити учнівську молодь з навчальними закладами краю, де можна здобути конкурентоспроможну професію. Окрім цього, на заходах школярі отримують інформацію про умови та термін навчання, знайомляться з підприємствами краю, які потребують саме таких спеціалістів», - зазначила Едіта Манько.

У ході презентації школярі дізналися про історію навчального закладу та професії, які можна здобути в ліцеї, ознайомились з матеріально-технічною базою, умовами навчання. Учням розповіли про актуальність робітничих професій та їх попит на ринку праці та нагадали, що вибір професії – це відповідальний крок у житті кожної людини, тож підходити до нього треба обдумано.

Школярі отримали корисну і цікаву інформацію. Усіх їх запрошено відвідати Свалявську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості для отримання профдіагностичної консультації.