02.12.2019 | 16:03

28 листопада працівники Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ провели низку профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів Пилипецького ліцею І-ІІІ ст., Репинського та В.Студенівського НВК.

Метою заходів стало привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування стійкої мотивації до праці за робітничими професіями, допомога у виявленні професійних інтересів та нахилів.

Фахівці ознайомили учнів зі станом ринку праці району, комплексом соціальних послуг служби зайнятості, професіями, що мають попит на ринку праці.

Учні опрацювали формулу вибору професії «Хочу.Можу.Треба», дізналися про можливість проходження профорієнтаційного тестування для виявлення власних нахилів і здібностей до певних видів професійної діяльності. Також детально ознайомилися з веб-базованою платформою «Моя професія: консультаційна мережа». Десятеро з них виявили бажання пройти психодіагностичне тестування на базі платформи державної служби зайнятості. 

Зустріч з фахівцями служби зайнятості допоможе учням зорієнтуватися у безмежному світі професій і отримати багато корисної інформації.