30.04.2021 | 10:08

Ви знайшли підходящу вакансію, надіслали пропозицію власної кандидатури роботодавцю і вас запросили на співбесіду. Але хвилює питання як підготуватися до неї, як справити гарне враження та що розповідати, щоб сказане було актуально саме для потенційного роботодавця?

Відповіді на ці та інші питання розглянули на тренінгу «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», який 28 квітня пройшов у Міжгірській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Категорія слухачів – безробітні, які перебувають на обліку в пошуках роботи.

За допомогою практичних завдань та вправ, учасники заходу розглянули основні правила та етапи підготовки до співбесіди, типові помилки при проходженні співбесіди, дізналися про деякі прийоми та секрети успішної самопрезентації. Активним було й обговорення загальноприйнятих правил ділового спілкування, професійних та особистих якостей, які оцінює у потенційних працівниках роботодавець та перелік питань до нього.

На завершення фахівець нагадала шукачам роботи, що шанс справити позитивне перше враження буває лише один раз, тому готуватися до співбесіди з роботодавцем потрібно заздалегідь. Адже вдала співбесіда допоможе в отриманні бажаної роботи.