20.11.2020 | 10:47

19 листопада директор Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ярослав Тулайдан та очільниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Волошин провели інформаційний вебінар за участі клієнтів служби зайнятості, які успішно започаткували власну справу шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю для її організації.

Мета заходу - надихнути тих, хто втратив роботу, показати що все в житті можливо, потрібно лише мати мету та рухатись вперед.

Служба зайнятості завжди йде в ногу з інноваціями і пропонує свої послуги, серед яких «Освітній портал», де роботодавці можуть отримати актуальну інформацію для використання у роботі, здійснює допомогу підприємцям-початківцям в укомлектуванні кадрів шляхом якісного підбору персоналу через проведення професійного відбору, проводить стажування безробітних безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

Щоб надихнути тих, хто опинився в скрутному положенні через втрату роботи, учасники заходу вирішили ділитися секретами успішного ведення власної справи, які висвітлюватимуться на Фейсбук сторінці Рахівської філії.