25.11.2022 | 08:52

Донеччанка Вікторія скористалася державною програмою мікрогрантів у рамках проєкту «Власна справа» та започаткувала свій бізнес у сфері краси, створивши нові робочі місця.

Історія жінки цікава та викликає захоплення, адже її завзятість та віра у себе показує - безвихідних ситуацій немає.

Вікторія - лікар за фахом, закінчила Донецький медичний університет. Працювала лікарем, викладачем. З початком ведення бойових дій у 2014 році переїхала в більш безпечний Святогірськ, де почала займатися приватною діяльністю. Жінка відкрила міні-готель та власний кабінет з охорони здоров’я, де надавала лікарські послуги. Здавалося б, життя налагодилося. Але, з часом окупантами було знищено все її майно та власні речі. Вікторія не впала у відчай, потрібно було жити і рухатися далі. У березні 2022 року жінка переїхала на Закарпаття. Без матеріальних статків, але з великим лікарським досвідом вона вирішила продовжувати свою справу – оздоровлювати людей. Вивчаючи шляхи здобуття інвестицій Вікторія дізналася про державну програму мікрогрантів для відкриття власної справи та подала заявку на отримання коштів для розвитку бізнесу у сфері естетичної косметології.

Успішно захистивши бізнес-план та пройшовши співбесіду у Закарпатському обласному центрі зайнятості, отримала позитивне рішення щодо надання мікрогранту від ДЦЗ.

На отримані кошти орендувала приміщення, закупила необхідне обладнання й відкрила клініку лазерної косметології в місті Мукачево, а ще створила два нові робочі місця для адміністратора та лікаря. Якісне надання послуг та помірні ціни зробили салон популярним серед жителів міста та району. Тож у планах – розширення послуг та створення ще двох робочих місць.

- Кошти мікрогранту на започаткування власної справи допомогли мені відкрити та розвивати свій бізнес, - каже Вікторія. Завдяки цьому, я маю змогу спрямувати свій досвід на користь людям, а також підтримувати економічний фронт рідної країни та тих, хто не передовій.

Інформацію щодо умов отримання мікрогранту можна дізнатися у відділі організації профорієнтації Закарпатського ОЦЗ, тел. 0312-64-98-68, 0312-64-98-82.
Наш телеграм канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja. Звернутися за онлайн-підтримкою фахівців служби зайнятості можна через чат-бот у Telegram https://is.gd/ymASEZ.