14.06.2021 | 11:43

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Василь Туряниця та начальник відділу активної підтримки Ганна Вовканич відвідали Довжанську територіальну громаду.

Громадяни, які прийшли на консультацію, були проінформовані про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання за професіями, що користуються попитом на ринку праці, ознайомлені з можливостями електронних сервісів - Освітнього порталу, Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, Електронного кабінету шукача роботи.

Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу і з представниками роботодавців, яких ознайомлено з можливостями стажування і навчання кандидатів на вакантні робочі місця під замовлення роботодавців. При цьому наголошено на легалізації трудових відносин та необхідності дотримання вимог законодавства про працю, недопустимість найму працівників без належного оформлення трудових відносин. Роботодавці отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості, чинне законодавство про зайнятість, сучасні електронні сервіси ДСЗ, зокрема Електронний кабінет роботодавця.