26.03.2024 | 08:59

У час повномасштабної війни бізнес може стати не лише джерелом прибутку, але й підтримати економіку та спільноту нашої держави. Одним з таких прикладів є спеціалізований магазин з продажу товарів українських брендів в Ужгороді. Це не лише місце, де можна знайти унікальний одяг та аксесуари, а й символ підтримки вітчизняних виробників та креативності, а завдяки урядовому проєкту «єРобота: Власна справа», у магазині змогли ще й розширити асортимент продукції та підвищити якість обслуговування.

Власниця магазину Яна Біров зізнається, що хоче не лише розвивати власну справу, але й підтримувати місцеву економіку та розвиток української модної індустрії. Для досягнення намічених цілей підприємниця скористалася урядовою програмою з підтримки бізнесу. Жінка подала заявку на мікрогрант через портал Дія, виклала власну стратегію розвитку започаткованої справи у бізнес-плані, який успішно захистила в обласному центрі зайнятості та отримала фінансування.

«За допомогою гранту я придбала нове обладнання та інвентар для магазину, а також запустила виготовлення трендових футболок. Вірю, що це не лише підсилить мій бізнес, але й сприятиме розвитку українських виробників у сфері моди, а також створить додаткові робочі місця у моєму регіоні», - зазначила Яна Біров.

Якщо ви також бажаєте долучитися до проєкту «єРобота: Власна справа», звертайтеся у будь-яку зручну для вас філію Закарпатського ОЦЗ або телефонуйте за номером: 050-805-55-27.

Більше про мікрогранти дізнавайтеся на сайті ДЦЗ за посиланням. Наш Телеграм-канал