13.05.2021 | 10:51

З метою забезпечення зайнятості сільського населення району, запобігання безробіттю, розширення можливостей працевлаштування соціально-вразливих верств населення, у тому числі ромської національності, 12 травня фахівцями Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено виїзний захід для мешканців села Нижні Ремети Великоберезької об'єднаної територіальної громади .

Інформаційно-роз’яснювальна робота є одним із стратегічних напрямків діяльності Державної служби зайнятості. Саме якісне інформування сприяє у вирішенні важливих соціально орієнтованих завдань. Завідувач сектору активної підтримки безробітних Габрієлла Такач інформувала мешканців села про спектр соціальних послуг, які надає служба зайнятості, орієнтувала їх на активну позицію, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці, надала інформацію щодо професійного навчання безробітних за професіями, що користуються попитом на ринку праці, розповіла про актуальні вакансії на підприємства району.

Також, у ході зустрічі, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Леся Панів надала інформаційно-консультаційні послуги роботодавцям - ФОП Кенийз І.І., ФОП Калій І.М. та ФОП Дудинець В.М. Працедавців ознайомили з можливостями стажування і навчання кандидатів на вакантні робочі місця під замовлення роботодавців, наголосили на легалізації трудових відносин, роз’яснили чинне законодавство про зайнятість, тощо.