13.01.2021 | 14:43

13 січня у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулася селекторна нарада за участі заступників директорів (технологів) та начальників відділів сприяння працевлаштуванню філій та базових центрів зайнятості ОЦЗ. Фахівці обговорили зміни, внесені в законодавство про зайнятість та організацію роботи з безробітними щодо сприяння їх працевлаштуванню у період карантину.

Зазначимо, що 20 грудня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 02.123.2020 № 1030. Зокрема Законом внесено зміни щодо відвідування безробітними центрів зайнятості у період карантину та підтверджено можливість подання заяви на отримання статусу безробітного засобами електронної ідентифікації, що реалізована через портал державних послуг «Дія».

Тож подальша робота з клієнтами фахівців обласної служби зайнятості проводитиметься з урахуванням всіх вимог вищезазначеного Закону.