09.09.2019 | 13:50

06 вересня фахівці з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели тренінг для молоді з інвалідністю, учасниками якого стали вихованці Благодійного Фонду «Нове життя».

Мета заходу - підготовка молоді до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві.

- Робота з молоддю, яка має інвалідність специфічна. Заходи з профорієнтації, які ми проводимо для цієї групи осіб, спрямовані на надання допомоги у правильному виборі фаху з урахуванням фізичного стану, навчання співставляти свої здібності з вимогами до конкретної професії та складати на цій основі реальний план оволодіння певним видом трудової діяльності, - зазначають фахівці центру зайнятості.

Учасників тренінгу ознайомили з професіями, які користуються попитом на ринку праці та переліком спеціалізованих навчальних закладів, де можна здобути відповідну освіту. У веселій, розважальній формі молоді люди з цікавістю слухали інформацію та спілкувались про професії майбутнього, TOП-5 навичок, які будуть потрібні в 2020 році, визначали свій тип характеру.

Сподіваємось, що профорієнтаційні вікторини, конкурси та вправи допоможуть молоді з особливими потребами напрацювати низку корисних навичок, які знадобляться їм у житті!