19 жовтня на базі Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбуся тренінг на тему: «Бізнес план. Від ідеї до реалізації» для безробітних, які цікавляться веденням власної справи.

Учасників заходу вчили як ефективно скласти бізнес-план, визначити стратегію розвитку та цілі свого проекту, розрахувати бюджет, терміни реалізації, виділити сильні і слабкі сторони своєї справи, проаналізувати ризики і період окупності.

Також безробітним розповіли про основні риси підприємця, допомогли визначити власні особливості характеру, ознайомили з досвідом лідерської компетенції та ситуацією на ринку праці, зокрема щодо можливостей розвитку еко-виробництва та зеленого туризму.

Тренінги, спрямовані на ведення підприємницької діяльності наразі проходять у всіх базових центрах та філіях ОЦЗ. Зокрема, того ж дня, безробітні, зареєстровані в Рахівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості взяли участь у тренінгу з ведення власної справи, який пройшов у рамках реалізації проєкту "Ідея спрямована на успіх".