У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю Державного центру зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів для різних вікових та соціальних категорій населення, які спрямовані на збереження трудового ресурсу України, з 04.11.2019 по 15.11.2019 року проводиться декада професій залізничного транспорту.

Ужгородською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості 5 листопада для безробітних осіб було проведено інформаційний семінар, який включав тематичний блок про можливість навчання, працевлаштування та актуальні вакансії у підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

У проведенні семінару взяв участь помічник з кадрових питань Ужгородської колійної машинної станції Іван Гуті, який презентував вакантні посади та вимоги до них, спілкуючись безпосередньо із безробітними за участю спеціалістів служби зайнятості. Представник ознайомив присутніх з характером та умовами праці, особливостями роботи фахівців на вакантних посадах. Особливу увагу було звернено на прогресивну систему оплати праці, безкоштовний проїзд в поїздах, літній відпочинок та переваги колективного договору.

Безробітним було продемонстровано відео-вакансії ВП «Ужгородська колійна машинна станція»

У рамках Декади будуть проведені профорієнтаційні уроки, інтерактивні заняття, презентації професій залізничного транспорту, а також професіографічні екскурсії для учнівської молоді у підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», які розташовані на території району.