Гарна ідея є основою будь якого бізнесу і дуже часто для її реалізації можна використати свою спеціальність, знання, уміння, досвід і захоплення. Перш ніж визначитися з питанням у якій сфері діяльності відкривати власний бізнес, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння, можливості, особливості характеру та не боятися труднощів. Та все ж, відкриття власної справи для безробітного – це один із варіантів працевлаштування та можливість реалізувати себе.

У вівторок, 14 грудня, фахівці відділу активної підтримки безробітних Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар на тему "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес", у ході якого безробітні дізналися про можливості для відкриття власної справи.

Учасникам заходу презентували перспективні бізнес-ідеї регіону та профорієнтаційний проект для безробітного населення та шукачів роботи «Ідея, спрямована на успіх», запроваджений в дію в Закарпатській обласній службі зайнятості. Присутніх ознайомили з нормативна базою з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, узагальненою структурою бізнес-плану, правовими засадами ведення бізнесу, системами оподаткування. Насамкінець учасникам заходу побажали успіхів в реалізації задумів щодо ведення підприємницької діяльності.