18 лютого 2022 року у Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний онлайн-захід для шукачів роботи із залученням соціальних партнерів, а саме з представником окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України в Закарпатській області Оленою Шевченко.

Під час заходу увагу безробітних акцентували на актуальних вакансіях, розповіли про стан ринку праці, ознайомили з послугами, які можна отримати за сприянням служби зайнятості.

З учасниками заходу обговорили можливості проходження військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі України, умови контракту та вимоги до кандидатів, переваги служби за контрактом, медичне та грошове забезпечення, соціальний пакет, поінформували про можливість працевлаштування за професіями: кухар, водій автотранспортних засобів, перекладач, кінолог, зв’язківець.

Насамкінець зазначили, що контракт Державної прикордонної служби України може вирішити питання працевлаштування безробітних з високим рівнем оплати.