З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення фахівцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості 27 вересня 2019 року було проведено семінар з вивільнюваними працівниками ПРАТ "Мукачівський завод "Точприлад".

Присутніх ознайомили з основними правами та обов’язками згідно із законодавством про працю та зайнятість, розповіли про порядок реєстрації в центрі зайнятості (у тому числі з використанням сервісу "Електронна черга"), наданням соціальних послуг безробітним в процесі пошуку і підбору роботи, можливостями служби зайнятості у сприянні започаткування власної справи та професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації.

Працівників, які підлягають вивільненню, зацікавила інформація про ситуацію на ринку праці регіону, особливості працевлаштування, потребу в працівниках.

Учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаться наодинці зі своєю проблемою, а за допомогою служби зайнятості та, активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.