У рамках взаємодії Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з Хустським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області, 13 грудня, фахівці філії спільно з представниками Міжгірського бюро правової допомоги провели в приміщенні Центру черговий профінформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час заходу завідувач сектором профорієнтації Міжгірської районної філії Євгенія Бундзяк ознайомила присутніх із соціальними послугами, які надає служба зайнятості. Наголосила, що особи, які перебувають на обліку в органах пробації мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, можливість отримання професії за сприянням служби зайнятості через центри професійної технічної освіти.

У ході семінару присутніх ознайомили з актуальними вакансіями та станом ринку праці, акцентували увагу на необхідності побудови власної стратегії пошуку роботи, що в майбутньому сприятиме їх успішному працевлаштуванні.

У свою чергу представник Міжгірського бюро правової допомоги Тетяна Головка, ознайомила присутніх з основними послугами, які надає бюро правової допомоги. Роз’яснила, що передбачає первинна та вторинна правова допомоги; розповіла про категорії осіб, які мають право на представництво інтересів за рахунок держави.

На завершення, учасники семінару мали змогу поставити запитання та отримати на них ґрунтовні відповіді.