Семінар із запобігання нелегальної трудової міграції пройшов у Хустській філії Закарпатського обласного центру зайнятості, на якому йшлося про найголовніші порушення прав людини в сучасному світі - торгівлю людьми. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон в пошуках високооплачуваної роботи і часто потрапляють у справжнє рабство. Саме тому з цього приводу 21 жовтня відбувся профінформаційний груповий захід на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

До заходу були запрошені всі бажаючі та 7 безробітних осіб які зареєстровані в службі зайнятості, а також начальник відділу праці та зайнятості населення управління соцзахисту Хустської РДА Василь Шак.

Під час семінару обговорювалися основні чинники та мотиви, що спричиняють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми, шахрайські схеми, ознаки торгівлі людьми та роз’яснювалися етапи отримання статусу постраждалого від торгівлі людьми. Також учасники отримали основні поради як захистити себе, їдучи за кордон, та куди можна звертатися по допомогу, якщо потрапили у скрутну ситуацію за кордоном.