14 листопада у приміщенні ТОВ «Полімер – техніка» відбулась зустріч представників Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості із попередженими про вивільнення працівниками даного підприємства. У семінарі взяли участь 18 осіб.

Основна мета - інформування вивільнюваних працівників про послуги, моральну та матеріальну підтримку, які надає служба зайнятості, соціальний захист осіб, які втратили роботу.

Розпочала семінар фахівець районної філії Галина Ківкович, яка розповіла про заходи у сприянні працевлаштування, наявність вільних робочих місць. Обговорювались також питання щодо порядку нарахування та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття.

Юрисконсульт Марія Козак детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості безробітним та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення».

Відвідувачі семінару висловили зацікавленість такими послугами служби зайнятості як профнавчання осіб та одноразова виплата допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Присутні висловили подяку за доведену інформацію та надані роз’яснення.