11 жовтня фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості спільно з представником Мукачівського об’єднаного військового комісаріату провели для безробітних семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу - інформування безробітних щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до їх резерву.

Представник військового комісаріату докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Безробітні ознайомились з основними вимогами до посад, серед яких патріотизм, високі морально-ділові якості, належна фізична підготовка.

Стати контрактником в Збройних Силах України - нелегкий та відповідальний вибір. Але це допоможе змінити життя, а саме самовиразитися у важкому сьогоденні.

Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є свідомий вибір людини робити свій внесок у захист Вітчизни та мирне майбутнє. Проте це не єдина перевага. Учасників також поінформували про соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи службового росту та матеріальне забезпечення.

Отримавши інформацію на семінарі, учасники заходу прийматимуть рішення щодо своєї подальшої трудової діяльності, адже військову службу за контрактом на сьогоднішній день можна розглядати як гідне місце роботи!