Одним з напрямків діяльності Тячівського районного центру зайнятості є співпраця з районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, спрямована на проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України.

Днями у Тячівському центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, за участі заступника начальника Тячівського РТЦК та СП начальника відділення рекрутингу та комплектування Ігоря Години. Захід проведено в онлайн-режимі.

Військовослужбовець ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах, розповів про можливість працевлаштування в 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. Зупинився й на пільгах для військовослужбовців та нормах чинного законодавства, що регулюють питання проходження служби.

Наприкінці семінару присутні поспілкувалися з представником військового комісаріату та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Крім цього, учасники отримали інформаційні буклети, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах Української армії.