4 березня фахівці Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели виїзний захід у місце компактного поселення ромського населення у Воловці.
Працюючи з ромами, фахівці служби зайнятості стикаються з низкою проблем: низьким рівнем освіти або її відсутністю, відсутністю кваліфікації за останнім місцем роботи, негативним ставленням роботодавців до даної категорії населення, тотальною бідністю. Ще одна причина не працевлаштованих ромів - психологічний бар'єр у спілкуванні з роботодавцями.
Під час заходу фахівці ознайомили присутніх зі спектром послуг служби зайнятості, актуальними вакансіями, можливостями проходження професійної підготовки та інформацією щодо можливості отримання якісної та фахової правової допомоги у сфері зайнятості населення. Фахівець з профорієнтації презентувала для молоді платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, можливість проходження профдіагностики за допомогою АРМ. У результаті 3 особи ромської національності виявили бажання пройти тестування.
Наприкінці учасникам заходу наголосили на відповідальності за своє життя та життя своїх дітей. У першу чергу вони повинні працювати, а діти – здобувати освіту, адже, підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення є основним у інтеграції національної меншини в суспільство.