Вбудована мініатюра для Проблема робочих місць: яких спеціалістів бракує на Закарпатті?

З початком війни на Закарпатті збільшилася кількість робочих місць за рахунок релокованих підприємств. Разом з цим і зріс попит на вакансії, адже населення стало значно більше. Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці обласний центр зайнятості працевлаштував майже півтори тисячі осіб. Наразі в області актуальні більше пятисот вакансій, які надали роботодавці та ще близько двохсот відшукали працівники.

18.05.2023
Вбудована мініатюра для Компенсація для роботодавців

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Наразі 251 роботодавець отримав позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 595 внутрішньо переміщених осіб.

17.05.2023
Вбудована мініатюра для Робота для молоді

Попри ситуацію в економіці країни, вакансії на ринку праці Закарпаття є! Понад 6 сотень вакансій у регіоні заявлено з різних джерел - звітують у Центрі зайнятості краю.

27.04.2023
Вбудована мініатюра для Активні програми зайнятості

Програми підтримки підприємництва презентували закарпатським представникам бізнесу, організацій та комунальних підприємств в Ужгороді.

Програми – для мотивації як працівників, так і підприємців до офіційної реєстрації і співпраці у прозорій площині. Ініціювали захід – представники обласного центру зайнятості. Директор Закарпатського ОЦЗ Юрій Фущич презентував програми, які покликані стимулювати бізнес у непростий воєнний час та допоможуть вирішити низку питань для налагодження співпраці із релокованими та місцевими роботодавцями.

10.04.2023
Вбудована мініатюра для Мікрогранти для бізнесу

Програми підтримки підприємництва актуальні серед представників малого бізнесу на Закарпатті.

05.04.2023
Вбудована мініатюра для У пріоритеті — створення нових робочих місць

4 квітня в Закарпатському обласному центрі зайнятості роботодавцям краю презентували діючі програми підтримки підприємств. Долучилось до обговорення 50 представників великого та середнього бізнесу. Нині одним із пріоритетних завдань служби зайнятості, крім працевлаштування, є створення нових робочих місць

 

05.04.2023