Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій: закарпатський бізнес потребує працівників

Бізнес, навчальні заклади, державні установи, громадські організації і не тільки: ярмарок вакансій в Ужгороді зібрав десятки учасників.

27.05.2024
Вбудована мініатюра для "Зроблено в Україні"  офіс для підтримки бізнесу запрацював в Ужгороді

Хочете відкрити власний бізнес, чи розширити існуючий. Запрошуємо відвідати офіс для підтримки та розвитку бізнесу «Зроблено в Україні», що запрацював в Ужгороді.

27.05.2024
Вбудована мініатюра для В Ужгородській філії Закарпатського обласного центру зайнятості запрацював офіс для підтримки мікро- та малого бізнесу

Регіональний офіс для підтримки мікро- та малого бізнесу під назвою «Зроблено в Україні» запрацював в Ужгороді. Тут підприємці зможуть отримати інформацію про урядові й обласні програми для українських виробників, дізнатися умови участі і загалом одержати різнобічні консультації.

27.05.2024
Вбудована мініатюра для В обласному центрі відбувся Ярмарок вакансій

Цієї п"ятниці в Ужгороді було проведено "Ярмарок вакансій" на якому свої пропозиції щодо працевлаштування представили більш ніж 40 підприєств з них 6 релоковних. 

27.05.2024
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій 2024

Шукаєте роботу? Тоді вам варто відвідати ярмарок вакансій. Вже цієї п’ятниці в Ужгороді свої пропозиції щодо працевлаштування презентуватимуть місцеві та релоковані підприємства різних галузей.

23.05.2024
Вбудована мініатюра для «Профорієнтаційний супутник: підготовка до працевлаштування»: проєкт закарпатської молоді

«Профорієнтаційний супутник: підготовка до працевлаштування» – проєкт, який реалізовує закарпатська молодь, а саме команда «We are the future». У межах цієї ініціативи влаштувала в Мукачеві «Ярмарок вакансій», аби молоді люди могли легше визначитись із професією.До заходу долучилися і представники Мукачівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

23.05.2024