Вбудована мініатюра для Грантові програми

Нові робочі місця, сплата податків та поштовх для економіки – державні грантові програми набирають обертів на Закарпатті.Одна з них – “єРобота: Власна справа”, яка діє з липня 2022 року. Додаткові кошти з державного бюджету для підприємців доступні у вигляді мікрогрантів для будь- якого виду діяльності. Бізнес-ідеї закарпатців різноманітні: від відкриття крафтової крамниці до реабілітаційних послуг. Фінансову підтримку для власної справи можуть отримати також ветерани і члени їхніх родин.

14.05.2024
Вбудована мініатюра для Маєш бізнес-ідею? Отримай гроші!

Українців спонукають розвивати свій існуючий бізнес, або створювати новий. Для цього позаминулого року запустили урядову програму «Власна справа» для цивільного населення, а цьогоріч її підсилили новим проєктом «Грант для ветеранів».

10.05.2024
Вбудована мініатюра для Нове професійне обладнання завдяки грантовій підтримці: історія лікаря-подолога

Закарпатка Ріта Балінт - успішна підприємиця і вже впродовж 12 років допомагає людям доглядати за стопами та лікувати різноманітні дефекти. Коли з’явилася змога отримати фінансову допомогу від держави на започаткування та розвиток власного бізнесу вирішила спробувати. Подала заявку на отримання мікрогранту за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота», склала і успішно захистила бізнес-план та отримала кошти на розвиток свого бізнесу.

18.03.2024
Вбудована мініатюра для Особливі тортики: ужгородка відкрила кондитерську завдяки гранту від держави

Не лише смачні, але і корисні десерти створює ужгородка Катерина Андрейчук. Ще донедавна роль кондитерського цеху відігравала кухня вдома, але завдяки державній грантовій програмі підтримки бізнесу – вдалося здійснити мрію і відкрити в центрі міста власну кав’ярню-кондитерську. Фахові консультації щодо умов отримання мікрогранту надали в службі зайнятості.

29.02.2024
Вбудована мініатюра для Ужгородська кав'ярня-ростерія: успішна історія використання гранту від держави

Цю кав’ярню поблизу річки в центрі Ужгорода заснували маже 5 років тому. Відтоді заклад здобув популярність у містян. Започаткували власну справу самотужки, але згодом знайшли нові можливості додатково залучити кошти, тож для розвитку закладу підприємці вирішили скористатися державною грантовою програмою підтримки бізнесу. З цією метою звернулися до центру зайнятості. 

27.02.2024
Вбудована мініатюра для Підтримка жіночого підприємництва

«Підготовка жінок до підприємництва в умовах війни»- у кінці квітня стартував проєкт для допомоги кращій половині людства з числа ВПО, безробітних, дружин військових здобути практичні бізнес-навички. Тренінги, лекції, консультації – протягом 3 місяців фахівці у різних сферах навчали жінок бути конкурентноздатними та розвивати власну справу, навіть, під час війни. Понад півсотні учасниць взяли участь у навчальному курсі -абсолютно безкоштовно! Ініціатива - заступниці декана факультету історії та міжанродних відносин УжНУ Вікторії Бондаренко.

19.07.2023