Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій

Як обрати майбутню професію, що не лише приноситиме дохід, але й стане справою вашого життя – саме такій темі присвятили захід для молоді. Для майбутніх абітурієнтів та студентів організували профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій».

10.05.2024
Вбудована мініатюра для Твій перший стартап. Соціальний захід

7 грудня в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася панельна дискусія «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап».Обрати професію, яка буде до душі, буде актуальною та прибутковою одночасно – завдання не з легких. Перед тим як робити такий важливий вибір, молодь повинна вміти аналізувати ринок праці

08.12.2021
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт для школярів

У Закарпатському обласному центрі зайнятості презентували новий профорієнтаційний проєкт для школярів «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап».

08.12.2021
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний фестиваль «Країна професій -2018»  Свалявська філія ЗОЦЗ

«Ким бути?» - одне з найважливіших питань у житті. Іноді людина витрачає багато років, перш ніж знайде себе у професії. Для того, щоб не марнувати час і не покладатися на щасливий випадок у обранні майбутнього, необхідно зважити власні інтереси, нахили, риси характеру. Доцільно порадитися з батьками, вчителями, друзями. Та неоціненну, професійну допомогу Вам нададуть професійні фахівці служби зайнятості. Адже відповідальний вибір професії – запорука вашого успішного майбутнього!

18.05.2018
Вбудована мініатюра для Відеоролик про професію "Агроном" та профорієнтаційні тести у службі зайнятості.

Наталка мріє стати не просто агрономом, а дослідником і новатором в цій галузі. А чи має вона необхідний набір якостей для даної професії ? Про це вона може дізнатися у центрі зайнятості.

В рамках програми профорієнтації дівчинка може пройти відповідне тестування, яке визначить її хист та здібності до тієї чи іншої сфери діяльності.

Якщо ти розмірковуєш над своєю майбутньою професією – мершій іди до центру зайнятості і ми обов’язково допоможемо тобі визначитись!

13.02.2018