Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій – 2023 в Ужгороді

Масштабний захід з підтримки зайнятості й розвитку підприємництва в Закарпатській області відбувся на Набережній Незалежності в Ужгороді. Цього року в Ярмарку вакансій беруть участь близько 50 підприємств, які спеціалізуються в різних галузях. Вони запропонували закарпатцям і вимушеним переселенцям майже 900 вакансій.

18.09.2023
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій в Ужгороді

Масштабний захід з підтримки зайнятості й розвитку підприємництва Закарпаття відбувся в Ужгороді. Співорганізатором Ярмарку вакансій стала Закарпатська обласна служба зайнятості. Близько 50 підприємств, які представляють різні галузі економіки, презентували закарпатцям і вимушеним переселенцям понад 900 вакансій.

15.09.2023
Вбудована мініатюра для Фінансова допомога для створення нових робочих місць

В Ужгороді презентували проєкт «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області». Одним із спікерів став директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, який розповів про роботу служби зайнятості, спрямовану на мотивацію для працевлаштування ВПО.

09.02.2023
Вбудована мініатюра для Мотивація для працевлаштування: в Ужгороді презентували нову ініціативу зайнятості

Як мотивувати внутрішньо переміщених осіб до роботи? У прес-центрі Закарпатської ОВА презентували нову ініціативу під назвою «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області». Основний її напрямок – заохотити переселенців до роботи, збільшити бізнес-потужності області і провести освітню діяльність для майбутніх охочих працівників. Серед спікерів - директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, який розповів про роботу служби зайнятості, спрямовану на мотивацію для працевлаштування ВПО.

09.02.2023
Вбудована мініатюра для Плідна співпраця. Допомога ВПО

Проблеми та потреби вимушених переселенців обговорили на соціально-економічному форумі «Єднання заради дії». Серед основного: інтеграція ВПО в суспільство, захист прав, соціальна, психологічна та матеріальна допомога, питання працевлаштування, а також ефективне реагування та вирішення проблем, з якими зіштовхуються переселенці. Наразі на Закарпатті зареєстровано майже 148 тисяч внутрішньо-переміщених осіб. Обласною владою розроблено ряд програм, спрямованих на підтримку ВПО. За сприяння Закарпатського обласного центру зайнятості роботу знайшли 1720 людей.

30.01.2023
Вбудована мініатюра для Можливості працевлаштування для ВПО

Понад півтори тисячі внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу на Закарпатті у 2022-му. За словами директора обласної служби зайнятості Юрія Фущича, люди, які опинилися на Закарпатті через війну, нині успішно працюють у різноманітних галузях.

17.01.2023