Вбудована мініатюра для 9107 громадян скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайятості з початку дії воєнного стану

Понад 9 тисяч громадян скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку повномасштабної війни. Працевлаштували за цей період 1357 людей.

19.05.2022
Вбудована мініатюра для У пошуках роботи. Актуальні вакансії

Сьогодні через Хустський міськрайонний центр зайнятості шукають роботу близько 300 осіб, 200 з яких вже перебувають на обліку. Також тут зареєстровані 70 внутрішньо переміщених осіб. Зокрема даний центр обслуговує і Скадовську філію через військовий стан у країні. Наразі найзатребуванішими професіями є спеціалісти у сфері обслуговування та легкої промисловості. Внутрішньо переміщені особи також звертують до центру у пошуках працевлаштування. Зазвичай по спеціальностях чи посадах,на яких перебували на минулому місці роботи. Деяким вже вдалося працевлаштуватися, розповідає Володимир Гуц.

13.05.2022
Вбудована мініатюра для Ринок праці Закарпаття

Робота – це друге, що після житла шукають наразі внутрішні переселенці у Закарпатті. Хоча і чимало місцевих жителів теж намагаються працевлаштуватися на підприємствах краю. У Закарпатському обласному центрі зайнятості, кажуть, суттєвих змін з початку війни ринок праці не зазнав – у порівнянні з регіонами, де ведуться активні бойові дії.

02.05.2022
Вбудована мініатюра для Ринок праці в умовах війни

31 тисяча українців офіційно отримали статус безробітного в березні 2022 — такі дані називають в Державній службі зайнятості. Працевлаштувалися за цей місяць 24 тисячі людей. З них 63% — у сільському господарстві, адже попри воєнні дії в безпечних регіонах України розпочалися весняно-польові роботи. Загалом станом на 1 квітня в країні було 287 тисяч безробітних. Минулого року цей показник був на 36% більшим. Яка ситуація на Закарпатті, хто шукає роботу та які вакансії існують. Про це розповів директор Закарпатського центру зайнятості Юрій Фущич.

18.04.2022
Вбудована мініатюра для Працевлаштування переселенців. Вільні вакансії.

Вимушені переселенці знаходять прихисток на Закарпатті та розпочинають пошуки роботи. До Закарпатського обласного центру зайнятості звернулося майже 900 осіб. 354 особи отримали статус безробітного. Працевлаштували 183 особи.

18.04.2022
Вбудована мініатюра для Як функціонує ринок праці в умовах війни

Війна негативно вплинула на ринок праці у всіх регіонах держави. Закарпатські роботодавці з початку року запропонували лише дві з половиною тисячі вакансій, що вдвічі менше аніж за аналогічний період минулого року. Про зміни у роботі служби зайнятості та про особливості працевлаштування переселенців – розповідає директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

07.04.2022