Вбудована мініатюра для День кар’єри ЄС в УжНУ / Докладно

Історичним для України рішенням – рекомендацією Єврокомісії розпочати процес перемовин щодо вступу України до ЄС – запам’ятаються й Дні кар’єри ЄС в УжНУ-2023. Це – захід, який щоразу чекають в університеті і викладачі, і студенти, і гості. Тепер його організували вже всьоме.

Один зі спікерів - директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич. Зокрема він зазначив на необхідності готувати для ринку праці потрібні професійні кадри.

13.11.2023
Вбудована мініатюра для Кількість вакансій на Закарпатті перевищує кількість робочої сили. Переселенців запрошують на роботу

З початку повномасштабного вторгнення служба зайнятості на Закарпатті працевлаштувала майже 10 тисяч внутрішньо-переміщених осіб. Ще стільки ж людей знайшли собі роботу завдяки сприянню громад. Наразі на обліку в центрі зайнятості перебуває понад 700 переселенців, третина з них вже отримали пропозиції роботи. 

13.11.2023
Вбудована мініатюра для Ситуація з безробіттям

В умовах воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам. Так за період з 01 січня цього року по 07 листопада кількість безробітних осіб, які скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості, склала 9,3 тисячі осіб, з них 2,6 тис. – молодь у віці до 35 років.

13.11.2023
Вбудована мініатюра для Брифінг щодо працевлаштування на Закарпатті

Брифінг щодо працевлаштування на Закарпатті.

13.11.2023
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій. Ринок професій

Пані Ольга – переселенка з Луганщини. Хоча жінка вже пенсійного віку, не звикла сидіти без роботи. З донькою прийшла на ярмарок вакансій, аби знайти роботу. Ділиться головними критеріями для вибору працевлаштування.

13.11.2023
Вбудована мініатюра для У Мукачеві на «Ярмарку вакансій» більше 20 роботодавців шукали працівників

07 листопада у Мукачеві провели ярмарок вакансій. Це один з найдієвіших способів надання допомоги у підборі роботи, а роботодавцям - у якісному підборі кадрів. В центральному парку більше 20 роботодавців представили вакантні місця.

08.11.2023