Пошук роботи згідно спеціальності, відкриття власної справи, а також профільне навчання для опанування нової професії – для шукачів роботи доступно чимало можливостей на ринку праці Закарпаття.

Пані Олена – психологиня з Сум. Тиждень тому переїхала до Мукачева та вже зайнялася пошуком роботи. розглядає в першу чергу вакансії за спеціальністю. А от Евеліна прийшла до центру зайнятості відкрити ФОП, планує працювати у сфері роздрібної торгівлі. Тому кар’єрний радник надає дівчині необхідну інформацію щодо отримання гранту.

Пошук роботи згідно спеціальності, відкриття власної справи, а також профільне навчання для опанування нової професії – для шукачів роботи доступно чимало можливостей на ринку праці Закарпаття. Серед затребуваних вакансій – наступні: За лютий вдалося працевлаштувати близько 80-ти осіб безробітних, а підприємства й надалі шукають кваліфікованих фахівців у різних галузях. Окрім того, у регіоні реалізується програма перекваліфікації жінок на так звані «чоловічі» спеціальності. Це дає можливість отримати нові навички й знайти роботу в сферах, які традиційно вважалися недоступними для жінок.

Фахівці центру зайнятості наголошують: можливостей для працевлаштування багато, головне – бажання працювати та розвиватися.